Artykuły ezoteryczne

JAKI BĘDZIE 2022 ROK?

Jak czytam niektóre posty ezoteryków lub nawet astrologów informujące o tym, że 2022 rok będzie piękny, szczęśliwy i fantastyczny, to jedyne co mogę zrobić, to złapać się za głowę. Jowisz przebywający od kilku dni w znaku Ryb to wielka hipnoza, pranie mózgów, zatrucia, złudzenia, wzrost chorób psychicznych, alkoholizm i narkomania, oszustwa, pomyłki, manipulacje, słabość, bujanie w obłokach i brak realizmu, bierność, powodzie, różnego rodzaju katastrofy na świecie związane z wodą, korupcje, chaos, błądzenie, kłopot z wodą pitną, chemia, farmacja, cięższe choroby, skandale, działania tajne, lekomania, urojenia, paranoje, wysyp fałszywych proroków oraz władza mediów. I dokładnie to będzie dziać się przez większą część 2022 roku!

Dodatkowo już na wiosnę Jowisz przejdzie do znaku Barana i spędzi w nim kilka miesięcy, a to zaognienie sytuacji na świecie, nasilenie konfliktów zbrojnych, a nawet działań wojennych, bezpośredniość, wyjście z ukrycia, nagłość, rozlew krwi, agresja, stres, wybuchy, przemoc, spory, siła, brutalność, potężny ogień i podpalenia, dużej ilości pożary, walka, dominacja, tyrania, wielki początek i niebezpieczny rozmach. To tylko opis położenia samego Jowisza, którym właśnie niektórzy ezoterycy się sugerują i nawet panie wróżące głoszą, chcąc się chyba dowartościować lub pocieszyć, że będzie to rok kobiet. Niepotrzebnie, bo i tak jesteście ładne. Jowisz obecnie występuje w znaku Ryb, a to energia żeńska i właśnie z tego powodu 2022 rok ma być czasem królującej płci pięknej, ale jednak na wiosnę Jowisz przejdzie do Barana, a to przecież męski znak. Później znów wróci do kobiecych Ryb i będzie ponownie powodował te wydarzenia które wymieniłem na początku tego tekstu. I jeśli znak Ryb to potęga, siła, powodzenie i pomyślność, to jak Boga kocham – jestem od dziś świętą Heleną! Oczywiście może być to zapowiedź sukcesów, ale jedynie w tych dziedzinach o których mówi znak Ryb np. duchowość.

Ezoterycy, proszę Was, bądźmy szczerzy, uczciwi i nie róbmy z ludzi głupich. Nie dawajmy złudnych nadziei społeczeństwu, bo ludzie mają prawo, a nawet obowiązek znać prawdę. Chyba, że mamy rozsiewać puste i nierealne marzenia do których zachęca właśnie Jowisz w znaku Ryb?! Nawet nie znając kompletnie astrologii, a jedynie oglądając codzienne wiadomości, można w jakże prosty sposób wywnioskować, że wcale nie nadchodzi jakieś szczęście bądź wielka radość. Rekordowa inflacja, a tym samym generalnie wzrost cen, niepokojące podwyżki prądu i gigantyczne gazu, napięcia społeczne, ograniczanie swobód obywatelskich, nadużycie prawa ze strony władz, łamanie konstytucji, fatalna kondycja krajowej gospodarki, bezwzględne wymuszanie na obywatelach podporządkowania wobec obostrzeń i stosowanie podstępnego przymusu względem szczepień, zbliżający się i zdecydowanie groźny dla portfeli Polaków Polski Ład, nieciekawa sytuacja pandemiczna w kraju i aktualnie największa liczba zgonów w Europie. Więc ja się pytam: na czym ta fantastyczność i radość powszechnie panująca w 2022 roku będzie polegać??? Proszę mnie oświecić.

Maciej Skrzątek

Zakaz kopiowania treści i jej powielania.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.