Ostrzeżenie

Karta tarota

Proszę Państwa, z uwagi na wciąż praktykowane oszustwa ze strony firm telemarketingowych, czuję się zmuszony Was ostrzec. Nie wysyłam do Państwa żadnych smsów lub e-maili i nie kontaktuję się z Wami w żaden sposób. Nie namawiam na płatne wróżby lub te darmowe. Proszę Państwa, nie nabierajcie się, bo szkoda jedynie Waszych pieniędzy. Wiem też, że wspomniani oszuści biorą się nawet na sposób i piszą, że to prawdziwy wróżbita Maciej. Powtarzam - to wielkie oszustwo i nie mam nic z tym wspólnego. Też nie oferuję żadnych amuletów wysyłanych pocztą czy innych atrybutów magicznych i nie sprzedaję takich. Pamiętajcie Państwo, że JEDYNA moja strona to: www.wrozbita-maciej.pl, więc jeśli trafiłeś na jakieś mylące Cię strony w internecie lub myślisz, że mam z nimi coś wspólnego - to oświadczam, że to jedno wielkie oszustwo. Jeśli chcesz ze mną prawdziwego kontaktu, to moja jedyna oficjalna strona: www.wrozbita-maciej.pl

Dla mnie osobiście jest to bardzo przykre, że istnieją takie firmy telemarketingowe, które bez żadnych skrupułów i pohamowania podszywają się pod moją osobę w celach zarobkowych bez mojej zgody i wiedzy, narażając przy tym moje dobre imię oraz autorytet, na który pracowałem ciężko przez lata. Nie tylko te firmy podają się za mnie w smsach, ale również robią to poprzez fałszywe strony internetowe na których rzekomo wróżę lub można ze mną się skontaktować. Pamiętaj bardzo ważną rzecz! JEDYNĄ moją prawdziwą i oficjalną stroną jest: www.wrozbita-maciej.pl

Zanim nabierzesz się na jakiekolwiek smsy czy oferty wróżb od „wróżbity Macieja”, „wróża Macieja” czy „wr. Macieja” czy „tarocisty Maćka” najpierw przeczytaj tę informację i potraktuj jako ostrzeżenie. Robią to firmy, które omijając kruczki prawne, robią ze mnie i z Ciebie idiotę. Więc pamiętaj, że jeśli otrzymałeś smsa rzekomo ode mnie, to wiedz, że to nie jestem ja.

Pamiętaj też, że nie wykonuję żadnych darmowych wróżb, bo prowadzę działalność gospodarczą i od każdej konsultacji muszę odprowadzić podatek. Więc jeśli otrzymałeś lub spotkałeś się z taką propozycją, to jest to oszustwo. Nawet jeśli myślisz, że otrzymasz od jakiejś firmy darmową wróżbę i to jest jakiś prezent, to grubo się mylisz. Otóż wówczas zgłaszając się po nią, oddajesz im w ręce swój numer telefonu, który jest przechowywany później w bazie danych, a ty zaczynasz być prześladowany smsami.

I chyba najważniejsza rzecz. Wiem od wielu kobiet, które kontaktują się z moim asystentem, że również firmy naciągając kobiety, flirtują z nimi niby jako ja, co jest w ogóle potężnym oszustwem. Kobiety, jestem w związku już prawie 20 lat i jestem zajęty! Więc wasze wiadomości, które docierają do mojego asystenta typu „Maciuś przyjedź do mnie” lub „przyjedź z winkiem” po prostu są dla mnie śmieszne i niedorzeczne. Ja Ci nigdy nie obiecywałem niczego i nigdy nie spełnię obietnic przedstawionych przez tych, którzy podają się za mnie w smsach.

Bądź też świadomy, że nie posiadam żadnego call center, nie prowadzę żadnej bazy danych i żadnych wróżek bądź wróżbitów nie zatrudniam dlatego uważaj na osoby lub firmy powołujące się na mnie w jakikolwiek sposób. Bądź rozsądny i nie bądź naiwny. Po prostu uważaj.

Wróżbita Maciej Skrzątek