Specjalizacje

Tarot

Tarot przez wieki jest uznawany za metodę poznawania przyszłości. To 78 kart zawierających symbole obrazujące nasze życie. Pokazują nasz stosunek do wszechświata, myśli, zamiary, intencje i zdarzenia: na które mamy wpływ i te, które zależne są jedynie od losu.

Jako tarocista przeprowadzam analizy: finansowe, uczuciowe (w tym partnerskie), zdrowotne czy też biznesowe. Uświadamiam, jakie istnieją możliwości wobec sytuacji, w której jesteś; jakie są rady, podpowiedzi i ostrzeżenia. W przypadku zdarzenia, na które nie masz wpływu – informuję Cię o tym szczerze i otwarcie. A Ty musisz zaakceptować to z pokorą i szacunkiem. Pamiętaj o tym, ponieważ tarot potrafi być nie tylko drogowskazem, ale i wyrocznią. Nigdy nie miej do mnie pretensji za to, co usłyszysz. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu stworzyłem autorskie rozkłady kart tarota, które pokazują Twoje życie bez konieczności zadawania mi pytania. W taki sposób możesz odróżnić prawdziwego tarocistę od oszusta – ten, który będzie wymagał pytania lub podpowiedzi może być tym drugim.

Rozkład ogólny, którego jestem twórcą w Polsce, pokazuje Twoją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Informuje mnie o problemie, który masz i wskazuje rozwiązanie. Jestem też autorem pojęcia „trafności”, czyli widzę te wydarzenia, które naprawdę miały miejsce z dokładnością co do roku lub miesiąca. Nie znając Cię i nie wiedząc nic o Tobie. Patrząc z perspektywy lat i ponad dwudziestoletniej mojej praktyki, wiem, że tarot potrafi pokazać wszystko: choroby, wypadki, rozwody, bankructwa, ale też pokazać, w jaki sposób można uniknąć niebezpieczeństwa. Odpowie też na pytania: w jakim momencie życia się znajdujemy i co przed nami? Kto jest sprzymierzeńcem, a kto wrogiem? Co jest naszą siłą, a co słabością? Kim jesteśmy i czym jest nasz los? Jaka siła w nas drzemie, by na niego wpłynąć? Jak możemy nim pokierować? I czy w ogóle będziemy mogli to zrobić? O tym opowie mój tarot.

Runy

To 24 znaki wywodzące się od boga Odyna, od Fehu po Othala. W moim życiu są tak długo jak tarot. I mimo że media mówią o mnie „tarocista”, to runy kocham tak samo jak tarota.

Mają bezdyskusyjnie szersze zastosowanie niż tarot i oburzam się, gdy tarociści z małym stażem określają tarota najlepszym narzędziem dywinacyjnym. Runy są starsze niż tarot. Istniały już przed narodzinami Jezusa Chrystusa, gdy tarota jeszcze nie było. Ich interpretacja jest inna niż tarota, runy są bardziej skomplikowane. Od wieków wykonuje się wyrocznie runiczne, które działają jak przesłania, podpowiedzi, ostrzeżenia, rady oraz wszystko to, o czym mamy wiedzieć tu i teraz. Tarot podobnie jak runy ma zastosowanie wróżebne, medytacyjne i terapeutyczne. Runy natomiast różnią się od tarota tym, że znane są od wieków jako znaki energetyczne. Mam tu na myśli skrypty runiczne, które oddziaływują na nas. Poprawiają nasze życie i dzięki nim osiągamy cele. I mimo że run jest zaledwie 24, to jedna runa posiada o wiele więcej znaczeń i możliwości niż jedna karta tarota. Odpowiednia kombinacja run jest w stanie poprawić nasze finanse, pokonać chorobę, przyciągnąć pracę lub miłość. Magicznych skryptów runicznych są setki – podobnie jak naszych problemów.

Najważniejsze głowy tego świata wspierają się runami, a pełne mocy znaki można zauważyć w reklamach, filmach lub nawet bajkach. Runy też świetnie obrazują podłączenia energetyczne czyli wpływ negatywnej energii na nasze pole energetyczne i nasze czakry. Poprzez podłączenia energetyczne możemy latami mieć problemy zdrowotne, uczuciowe czy finansowe, a to może być wynikiem zaburzonego lub uszkodzonego naszego pola energetycznego. Runy są w stanie wykryć złorzeczenia, przekleństwa, klątwy, uroki, opętania, obecność zmarłej osoby, negatywny wpływ cieków wodnych. W przypadku podłączeń moc run w postaci skryptów i magii świec jest niezbędna. Runy również są w stanie przedstawić naszą drogę karmiczną. Kim byliśmy w poprzednim wcieleniu? Jakie mamy zadania i zaszłości karmiczne? Co mamy do przerobienia w obecnym? Jaką mamy powinność? Jaki jest cel naszej duszy i jestestwa? Na jakim etapie spłaty karmy jesteśmy i co dźwigamy z poprzednich wcieleń? Z czym musimy się zmierzyć i co jest sensem naszego życia? O tym opowiadają moje runy.

Numerologia

Liczby towarzyszą ludziom od zawsze. Przychodząc na świat otrzymujemy najważniejszy kod naszego życia – datę urodzenia. To właśnie dzięki niej widać nasze nastawienie wobec Wszechświata i otoczenia, nasze talenty, wady oraz zalety.

Data urodzenia określa naszą osobowość i cechy ułatwiające lub utrudniające osiągnięcie danego celu. To właśnie ona popycha nas do zdarzeń, które faktycznie mają miejsce. Kształtuje nasze dzieciństwo, młodość i przede wszystkim dorosłe życie. To dzięki niej uczymy się postrzegać świat, by w pełni utożsamiać się z najważniejszym kodem naszego życia – datą urodzenia. W zależności od tego, jakimi wibracjami numerologicznymi się otaczamy, osiągamy sukcesy lub mierzymy się z porażkami. Żyjąc bez świadomości wpływu lat numerologicznych, idziemy zgodnie z ich tendencją lub niepotrzebnie walczymy. Numerologia składa się na tą charakterologiczną czyli przedstawiającą nasze prawdziwe cechy charakteru, ale również tą prognostyczną (wróżebną) czyli obrazującą konkretne wydarzenia pojawiające się w naszym życiu. One jednak są wynikiem liczb zawartych w dacie urodzenia, które mają odpowiednią symbolikę i znaczenie. Tak! Te liczby w dacie determinują odpowiednie sytuacje i nasze konkretne zachowania, co jest jedynie dowodem na potęgę numerologii i tego, że nie jest to przypadek kiedy przychodzimy na świat. Kim jesteś? Jakie jest Twoje miejsce we Wszechświecie? Jak wykorzystać plusy, a jak osłabić minusy swojej daty urodzenia? Jak oszukać los? Jakie przedsięwzięcia wdrożyć, a jakich unikać? Jakie decyzje podjąć, i jakich wyborów dokonać? Co trzeba zaakceptować, a na co można mieć realny wpływ? O tym opowie Twój portret numerologiczny.

Karty klasyczne

To od nich wszystko się zaczęło. I to dzięki nim rozpocząłem karierę zawodową. Karty klasyczne, czyli zwyczajne karty używane na co dzień do gry.

Od dziewiątki po asa – zawsze towarzyszyły Cygankom. Ich prostota, a zarazem skomplikowany odczyt, przedstawia nasze życie. To właśnie dzięki nim nauczyłem się czytać karty całościowo, wykonując rozkład ogólny, którego jestem twórcą. Pokazuje on wydarzenia z naszej przeszłości, obecne problemy oraz aktualne szczęście, ale głównie to, co najważniejsze dla nas i nieznane dla większości – przyszłość. Karty klasyczne inaczej funkcjonują niż tarot, runy czy numerologia. Ich złożoność i odpowiednia kombinacja przedstawia panoramicznie nasz los. Odczytując karty klasyczne maluję obraz Twojego życia. Jakie ono będzie i z czym się zmierzysz? Jak będzie z Twoimi uczuciami, pracą, finansami i zdrowiem? Czego jesteś świadomy, a czego nie? Co powinieneś wiedzieć? Jakie jeszcze inne wydarzenia zmaterializują się w Twojej dalekiej lub bliskiej przyszłości? Co Cię otacza i jakie są możliwości? Co działa przeciw Tobie i jakie będą trudności? O tym opowiedzą moje karty klasyczne.

Magia

Od wieków istnieje biała magia. Podobnie jak ogień i runy. Runy jako najstarsze znaki magiczne na świecie służą do przyciągania szczęścia i odpychania tego, co złe. Odpowiednia ich kombinacja określa temat sprawy lub konkretną dziedzinę. Przez wieki powstało tysiące rytuałów.

Ja zajmuję się magią świec i pracuję z runami. Otaczam się też kamieniami naturalnymi. Nie ma lepszego połączenia, jeśli chodzi o przeprowadzenie rytuału. Rytuał ma za zadanie pomóc, wesprzeć. Działa jak lek. W procesie leczenia nigdy nie ma gwarancji stuprocentowej skuteczności. Ale jest ono możliwe, i tak się dzieje. Rytuał to wsparcie dla konkretnej dziedziny życia lub sprawy. Oczyszcza, wspiera, doładowuje pozytywną energią i mocą. Odcina też od wszystkich złych energii, dlatego też jeśli masz do czynienia z klątwą, urokiem, przekleństwem, złorzeczeniem czy podłączeniami energetycznymi z osobą żywą lub zmarłą, powinieneś skorzystać z rytuału odcinającego.

Rytuały mogą pomóc w znalezieniu pracy, miłości czy szczęścia. Podobnie skrypty runiczne, których siła i moc znane są od wieków. Wikingowie przed wyruszeniem na bitwę wspierali się runami, którymi znakowali swoją broń. Szamani i magowie, dzięki odpowiedniej kombinacji run, łączyli się z odległymi światami i nabierali niezwykłych sił. Runy i magia świec to jedność. W prawie każdym rytuale sięga się po znaki runiczne, które ze wszystkich znaków najbardziej są związane z białą magią. Pamiętaj też, że runy są świętymi symbolami wywodzącymi się od boga Odyna, dlatego też działają ochronnie i pomagają. Nigdy nie szkodzą. Dlatego nie używa się ich w czarnej magii. By wykonać taki rytuał, potrzebuję Twojego zdjęcia. To właśnie dzięki niemu będę miał z Tobą kontakt energetyczny w trakcie wykonywania rytuału. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z mojej magii.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.